درباره ما

به نام خدا

درود بر شما همراه گرامی «کارنا»

وبسایت «کارنا» یک پایگاه خبری معتبر برای اطلاع رسانی درباره آخرین اخبار و تحولات صنعت خودرو در ایران و جهان است. «کارنا» با هدف ارائه اخبار موثق و جامع درباره خودرو ، تلاش می کند تا اطلاعات مفیدی را برای علاقمندان و متخصصان در این زمینه فراهم کند.

در این وبسایت ، می توانید از اخبار متنوعی از جمله تازه ترین اخبار روز خودرو ، نقد و تحلیل مشکلات صنعت خودرو در ایران ، جراحی خودرو ، بازار و قیمت روز خودرو و موتورسیکلت، بررسی و معرفی تخصصی انواع خودرو و موتورسیکلت های موجود در ایران ، تکنولوژی های جدید و نکات فنی مربوط به خودروها و هرآنچه از خودرو در فضای مجازی مثل توییتر و اینستاگرام منتشر می شود آگاه شوید.

اگر شما علاقمند به دنبال کردن آخرین اخبار صنعت خودرو هستید ، سایت خبری «کارنا» یکی از بهترین منابع برای شماست. با دنبال کردن این سایت ، شما می توانید در جریان جدیدترین اخبار خودرو در سریع ترین زمان قرار بگیرید و از اطلاعات به روز و مفید برای خرید خودرو استفاده کنید.

پروانه انتشار پایگاه خبری «کارنا» به شماره ثبت ۹۴۸۰۷ از معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است.

همچنین ما از نظرات و انتقادات شما عزیزان بسیار قدردانی می‌کنیم و از آن‌ها برای بهبود مستمر وب‌سایتمان بهره می‌بریم.

با ما به آدرس ایمیل carna.ir@yahoo.com در تماس باشید.