کد خبر: ۲۷۹
۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۷

یاما‌ها ام تی ۱۵ – MT۱۵ یکی از محصولاتی است که یاما‌ها اختصاصا برای آسیا دست به طراحی و تولید آن زد و به خوبی توانست جای پای خودش را در بازار‌های مختلف محکم کند. این موتور توانست بازارخوبی را در کشور‌های آسیایی مثل اندونزی و هند و … برای خود ایجاد کنند و تبدیل به یکی از پرطرفدارترین موتور‌های ۱۵۵ سی‌سی شود.

اخیرا شرکت نیروموتور که نمایندگی محصولات یاما‌ها در ایران است خبر پخش تازه وارد ایران یعنی یاما‌ها MT۱۵ در بازار موتورسیکلت را داده است.این موتور سال ۲۰۱۸ در تایلند وارد خط تولید یاما‌ها شد و بعد از آن سال ۲۰۱۹ دراندونزی تولید شد. موتور‌های تولید اندونزی برای کشور‌های فیلیپین و ویتنام هم صادر میشدند؛ و در نهایت در سال ۲۰۲۰ در مالزی با یک پلتفرم و مشخصات فنی مشابه با تایلند و اندونزی به تولید رسید.

یکی دیگر از تولیدکنندگان، کشور هند بود که MT۱۵ را با یکسری تغییرات نسبت به دیگرکشور‌ها تولید کرد. از سال ۲۰۱۹ هند با یک انجین و شاسی و فرم بدنه مشابه با تایلند، اما با یکسری تفاوت شروع به تولید کرد. کمک‌فنر‌های جلو، اندازه چرخ‌ها، بازوی چرخان، گارد‌ها و دستگیره‌ها و وجود سیستم‌های ABS و TCS (ترکشن کنترل) یا کنترل کشش از تفاوت‌های نسخه هند است.

جهت مشاهده قیمت موتور کلیک کنید.

مشخصات یاماها mt15

مشخصات یاماها mt15

مشخصات یاماها mt15

ارسال نظر