پولیش رنگ نانویی به کمک خودروسازان آمد

مدیر گروه مواد یک شرکت تحقیق و توسعه فناوری‌های خودرو از فروش مایع پولیش نانویی این شرکت به یکی از شرکت‌های تامین کننده قطعات خودرو خبر داد.

تخفیف ۲میلیاردی یک خودروی آمریکایی + عکس

لوسید جدیدترین شرکتی است که وارد جنگ قیمتی شده و تریم پرچمدار از سدان برقی خود، لوسید Air را با ۳۰ هزار دلار تخفیف به فروش می‌رساند! این رقم معادل تقریباً ۲ میلیارد تومان می‌شود.

واردات خودرو در رفت و برگشت ۱۰۶ ساله/ ۲۰ هزار خودرو در انتظار ورود به کشور

از واردات خودرو به ایران بیش از یک قرن می‌گذرد که در طول این سال‌ها چندین مرتبه متوقف و مجدد از سر گرفته شد تا اینکه این موضوع پس از یک دوره توقف حدوداً پنج ساله، از نیمه دوم سال ۱۴۰۱ به صورت رسمی آغاز شد تا جایی که تا پایان سال گذشته تنها بالغ بر ۱۱ هزار دستگاه خودرو وارد کشور شده است؛ اما در سال جدید باید دید وعده‌های داده شده برای ورود انبوه خودرو‌ها که به گفته برخی کارشنان موجب تنظیم بازار داخل می‌شود، عملیاتی خواهد شد.

خودروی برقی در خط‌ویژه

اردیبهشت‌ماه نخستین مرحله عرضه خودرو‌های برقی خواهد بود. این در شرایطی است که برخلاف خودرو‌های وارداتی بنزین‌سوز، برقی‌ها با شرایط سهل‌تری وارد کشور خواهند شد.

سدان لاکچری ایران خودرو ارزان شد + جدول قیمت

قیمت انواع تارا نسبت به روز‌های گذشته تغییر کرده است.

تحویل کارت سوخت ۱۰ روزه می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: به دنبال مذاکرات صورت گرفته با فراجا، مقرر شد تا نیمه اردیبهشت ماه فرایند صدور کارت سوخت در بستر اینترنت انجام پذیرد و زیر ۱۰ روز کارت سوخت بدست مردم برسد.

فیدلیتی پرستیژ در بازار قیمت خورد + تصاویر

طی هفته جاری تعدادی زیادی خودرو جدید فیدلیتی پرستیژ تحویل مشتریان شده و قیمت این محصول در بازار نیز تعیین شده است.

متقاضیان خرید پژو پارس بخوانند | سازمان تعزیرات تکلیف تولید پژو پارس را روشن کرد

قرار بود که خودروی پژو پارس به دلیل اینکه استاندارد‌ها را رعایت نکرده است، تولید آن متوقف شود. اما سخنگوی تعزیرات اعلام کرده است بعد از رفع ایراد‌ها تولید ادامه می‌باید.

نتیجه شکایت از ایران خودرو و سایپا اعلام شد

سخنگوی مرکز ملی رقابت گفت: با توجه به اتمام رسیدگی به شکایات از خودروسازان داخلی، شاکیان می‌توانند با مراجعه به سامانه مرکز ملی رقابت از نتایج آرا مطلع شوند.

مالیات جدید خودرو چگونه محاسبه می‌شود؟

طبق طرح مجلس درباره مالیات بر عایدی سرمایه که تا شهریور ماه قرار است به صحن علنی رود، سود حاصل از فروش خودرو طی مدتی نگهداری مشمول مالیات می‌شود. مالیات دیگر خودرو مربوط به خودرو‌های لوکس با ارزش بیش از یک میلیارد تومان است که تا بهمن ماه باید اخذ شود و مالیات بر نقل‌وانتقال و شماره گذاری خودرو‌های تولید داخل و وارداتی نیز به قوت خود باقی است.