کد خبر: ۲۹۱
۰۵ آذر ۱۴۰۲ - ۰۱:۵۶

موتور سیکلت یاما‌ها wr ۱۵۵ نسل جدیدی از موتور سیکلت‌ها است که برای افرادی که به تازگی موتور سواری را شروع کرده اند، توصیه می‌شود. علاوه بر ویژگی‌های ظاهری و جذاب این موتور، مشخصات فنی آن نیز بسیار خارق العاده است.

موتور سیکلت یاما‌ها wr ۱۵۵ جزو موتور سیکلت‌های دوال اسپرت است که توسط یاما‌ها اندونزی در اواخر سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شده است. این موتور با توجه به ویژگی‌هایی که دارد کاملا مناسب برای آفرود و طبیعت گردی و مسافرت‌های طولانی می‌باشد. همه ما می‌دانیم مهم‌ترین ویژگی که یک موتور باید داشته باشد امنیت آن است که خوشبختانه یاما‌ها wr ۱۵۵ هم این ویژگی را دارد. اما فقط به این بسنده نمی‌کنیم بلکه در ادامه چندین ویژگی این موتور که مزیت‌های آن نیز محسوب می‌شود را؛ بیان خواهیم کرد.
مشخصات موتور سیکلت یاما‌ها wr ۱۵۵:
· موتور سیکلت یاما‌ها wr ۱۵۵ از یک موتور ۱۵۵ سی سی تک سیلندر بهره می‌برد که قادر به تولید ۱۶۵ اسب بخار قدرت و ۱۴.۳ نیوتون متر حداکثر گشتاور است و به گیربکس شش سرعته دستی جفت می‌شود. ترکیب قاب پایه نیمه دوبل و سیستم تعلیق مسافرتی طولانی؛ به موتور سیکلت یاما‌ها wr ۱۵۵ استحکام بیشتری می‌بخشد. مخصوصا برای کسانی که در خارج از جاده تردد می‌کنند.
· این موتور سیکلت دارای ترمز‌های جلو و عقب دیسکی است (چون در تعداد ترمز‌های بیشتر و سرعت‌های بسیار بالا کارایی بهتری از خود نشان می‌دهد) که باعث حفظ جان سرنشینان موتور می‌شود. همچنین پایین بودن وزن آن هم از مزیت‌های این موتور محسوب می‌شود، چرا که راحت‌تر قابل کنترل است و می‌تواند به راحتی تعادل خود را حفظ کند.


موتور سیکلت یاما‌ها wr ۱۵۵
· در یاما‌ها wr ۱۵۵ وظایف توقف توسط دیسک برای جلو و عقب ارائه می‌شود؛ همچنین دارای یک صفحه نمایش چند منظوره ال سی دی است که تمام اطلاعات مربوط به موتور سیکلت را در اختیار ما قرار می‌دهد و دارای یک اگزوز یکطرفه با نصب بالا در سمت چپ است.
· یاما‌ها wr ۱۵۵ به دلیل اینکه وزن پایینی دارد برای رانندگان تازه وارد بسیار مناسب است، راحت‌تر قابل کنترل است و می‌توان به راحتی تعادل خود را در آن حفظ کرد. به طور کلی خریداری موتور سیکلت یاما‌ها wr ۱۵۵ می‌تواند بهترین گزینه برای افرادی باشد که به تازگی موتور سواری را آغاز کرده اند.
· ظرفیت باک این موتور ۸ لیتر است و دارای سیستم سوخت رسانی انژکتور الکترونیک است.
· حداکثر توان موتور سیکلت یاما‌ها wr ۱۵۵، ۱۶.۷ پاسکال در ۱۰۰۰ دور در دقیقه است.
· دارای انجین تک سیلندر،۴ زمانه است با سیستم تحریک sohc و حداکثر سرعت آن ۱۱۰ کیلومتر بر ساعت است.
· تعلیق جلو تلسکوپی و تعلیق عقب آن مونوشاک است.

جهت مشاده قیمت موتور کلیک کنید.

مشخصات یاماها WR 155

مشخصات یاماها WR 155

ارسال نظر