۰۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۲
۱۳ مصدوم در دو حادثه ترافیکی در استان همدان
رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان همدان از وقوع دو حادثه ترافیکی با ۱۳ مصدوم در آخرین روز سال ۱۴۰۲ خبر داد.
کد خبر: ۲۳۴۵

به گزارش کارنا، محمدرضا شکوهی گفت: اولین حادثه ترافیکی ساعت ۱۲ و ۳۵ دقیقه در محور آزاد راه فامنین اتفاق افتاده که در این حادثه به دلیل واژگونی یک دستگاه خودرو پراید پنج نفر مصدوم شده بودند.

او گفت: با گزارش این حادثه ترافیکی به اورژانس پیش بیمارستانی بلافاصله همکاران اورژانس پیش بیمارستانی در صحنه حادثه حاضر و با اقدامات درمانی لازم حادثه دیدگان این حادثه برای ادامه روند درمان به بیمارستان شهرستان فامنین انتقال داده شدند.

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به یک مورد حادثه ترافیکی دیگر در شهرستان کبودراهنگ در محور روستای خان آباد این شهرستان گفت: در این تصادف زنجیره‌ای که در ساعت ۱۲ و ۴۷ دقیقه ظهر اتفاق افتاده است طی برخورد و تصادف زنجیره‌ای چهار خودرو با یکدیگر هشت نفر مصدوم شده بودند که با حضور همکاران پیش بیمارستانی در صحنه تصادف، مصدومان این حادثه پس از اقدمات اولیه درمانی برای ادامه روند درمان به بیمارستان کبودراهنگ انتقال داده شدند.

شکوهی با بیان اینکه خوشبختانه این دو حادثه ترافیکی دارای فوتی نبوده است، گفت: امشب با توجه به آیین چهارشنبه سوری تا این لحظه دو مورد حادثه به اورژانس پیش بیمارستانی گزارش شده که خوشبختانه این موارد حادثه جزئی بوده است.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر