۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۴
جزییات آتش‌سوزی مدیران خودرو اعلام شد
صبح امروز آتش سوزی گسترده ای در سوله های مدیران خودرو رخ داد.اتش نشانی بم اعلام کرد به رغم عدم همکاری این شرکت اتش نشانی توانست پس از 5 ساعت این اتش سوزی را مهار کند.
کد خبر: ۳۳۱۱

به گزارش کارنا، روز گذشته رسانه‌های محلی کرمان تصاویری از آتش سوزی در منطقه ویژه اقتصادی بم منتشر کردند. به گزارش رسانه‌های محلی این اتش سوزی متعلق به انبار‌های شرکت مدیران خودرو است.

محسن حدادیان میرعامل سازمان آتش نشانی بم در خصوص این اتش سوزی اظهار کرد: این اتش سوزی گسترده پس از ۵ ساعت مهار شد و به رغم خسارات مالی سنگین تاکنون گزارشی از تلفات جانی منتشر نشده است.

وی ادامه داد: نیروی‌های این مجموعه هیچ همکاری و کمکی در جهت سریعتر مهار شدن این آتش سوزی با ما نداشتند و ۱۵ خودرو و ۱۵۰ نفر از پرسنل اتش نشانی به تنهایی این اتش سوزی گسترده را مهار کردند.

وی در پایان تصریح کرد: نمی‌توان علت اتش سوزی را اکنون اعلام کرد، اما کارشناسان ما در حال بررسی موضوع هستند این اتش سوزی از انبار ضایعات اغاز شده است.

از سوی دیگر روابط عمومی کرمان موتور اخبار منتشره مبنی بر سرایت این اتش سوزی به پارکینگ‌های این شرکت را تکذیب و اعلام کرد که با توجه به فاصله زیاد مجموعه کرمان موتور با این اتش سوزی هیچ گونه آسیبی به این مجموعه نرسیه است.
منبع: برنا

ارسال نظر