۰۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۷
جزئیات فروش قسطی کامیون فورس ۶ و ۱۲ تن
شرکت بهمن دیزل انواع کامیون فورس ۶ تن و ۱۲ تن را به صورت قسطی عرضه می‌کند.
کد خبر: ۸۷۵

به گزارش کارنا، بنابر بخشنامه اخیر بهمن دیزل، طرح فروش نقدی و اعتباری کامیون فورس ۶ تن و ۱۲ تن در بهمن ماه ۱۴۰۲ اجرا خواهد شد.

بر اساس این طرح، فروش از ساعت ۱۱ روز سه شنبه مورخ سوم بهمن تا ساعت ۱۶ شنبه مورخ ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۲ برقرار خواهد بود و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به عاملیت‌های مندرج در سایت رسمی گروه بهمن نسبت به انجام فرآیند خرید اقدام کنند.

موعد تحویل خودرو‌های این طرح به همراه کاربری هفته سوم اسفند ۱۴۰۲ خواهد بود و محصولات با پرداخت شش و ۱۲ ماهه، یک سال بیمه بدنه دارند. کاربری‌های موجود در این طرح چوبی فلزی، مسقف فلزی و باری فلزی است، اما مطابق قواعد حاکم بر این طرح فروش تغییر کاربری امکان پذیر نیست.

تمامی محصولاتی که در این طرح عرضه می‌شود در اقساط سه، شش و ۱۲ ماهه قابلیت پرداخت دارند و تنها ۶۰ درصد مبلغ محصول به عنوان پیش پرداخت واریز شود.

بر همین اساس مبلغ پیش پرداخت برای خرید قسطی کامیون فورس ۶ تن (کابین خوابدار بدون کاربری) حدود یک میلیارد و ۲۶ میلیون تومان و پیش پرداخت کامیون فورس ۶ تن کابین خوابدار با کاربری حدود یک میلیارد و ۱۱۳ میلیون تومان خواهد بود و در نهایت پیش پرداخت فورس ۱۲ تن نیز حدود یک میلیارد و ۳۷۹ میلیون تومان اعلام شده است.

جزییات اقساط این طرح فروش مطابق جدول زیر خواهد بود.

فروش قسطی کامیون فورس ۶ و ۱۲ تن

 

ارسال نظر