کد خبر: ۲۱۱
۲۱ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۶

یکی از وسایلی که امروزه مورد توجه اکثر افراد قرار گرفته است، موتور سیکلت‌ها می‌باشند. موتور سیکلت‌ها علاوه بر این که نوعی وسیله نقلیه می‌باشد، وسیله‌ای برای انجام ورزش و یا فعالیت‌های موتور سواری می‌باشد. موتور‌ها انواع مختلف و متنوعی دارند که می‌توان به موتور سیکلت کاوازاکی نینجا ۲۵۰ اشاره کرد. این نوع موتورسیکلت یکی از موتور‌های بسیار محبوب می‌باشد. همان طور که گفته شد موتور سیکلت کاوازاکی نینجا ۲۵۰ ویژگی‌ها و مشخصات منحصر به فردی دارد که می‌توان به قدرت و توان آن، سیستم استارت آن، سیستم ترمز، نوع دنده و … اشاره کرد. به عنوان مثال:

موتور سیکلت کاوازاکی نینجا ۲۵۰ یکی از موتور‌های بسیار با کیفیت تولید شده توسط برند کاوازاکی می‌باشد. این برند یک برند معتبر ژاپنی می‌باشد که به تولید انواع موتور‌ها با ویژگی‌های متنوع پرداخته است.
این نوع موتور در سال ۱۹۸۶ رونمایی شد.
در ساختار موتور سیکلت کاوازاکی نینجا ۲۵۰ از دو سیلندر استفاده شده است که باعث افزایش شتاب موتور سیکلت می‌شود. لازم به ذکر است که افزایش شتاب با نرمی حرکت رابطه مستقیم خواهد داشت.
توان موتور این نوع موتور سیکلت ۱۱ هزار دور دقیقه می‌باشد. در حقیقت موتور تعبیه شده در آن طی هر دقیقه ۱۱ هزار دور می‌زند.
انجین به کار رفته در ساختار آن ۲ سیلندر، ۴ زمانه و ۸ سوپاپ می‌باشد که از ویژگی‌های منحصر به فرد موتور سیکلت کاوازاکی نینجا ۲۵۰ محسوب می‌شود.
جعبه دنده تعبیه شده در ساختار موتور سیکلت کاوازاکی نینجا ۲۵۰ دارای ۶ سرعت می‌باشد.
سیستم استارت این نوع موتور سیکلت، الکتریکی می‌باشد و به سیستم برقی معروف می‌باشد.
باطری مصرفی توسط موتور سیکلت کاوازاکی مدل نینجا ۲۵۰، ۱۲ ولت می‌باشد.
سیستم ترمز آن دیسکی می‌باشد، اما ترمز جلو مجهز به دیسک ۳۱۰ میلی متری و ترمز عقب از دیسک ۲۲۰ میلی متر می‌باشد.
سیستم سوخت رسانی این نوع موتور سیکلت، انژکتوری می‌باشد.

جهت مشاهده قیمت موتورسیکلت کلیک کنید.

مشخصات کاوازاکی نینجا ۲۵۰

مشخصات کاوازاکی نینجا ۲۵۰

 

ارسال نظر