۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۱
کارت هوشمند خودرو‌های باری غیرحضوری تمدید می‌شود
معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای البرز گفت: طی ۱۱ ماه سال جاری بیش از ۹ هزار کارت هوشمند رانندگان حوزه حمل و نقل کالای استان تمدید شده است.
کد خبر: ۱۹۷۱

به گزارش کارنا، میثم قدمی روز سه شنبه ۱۵ اسفند اظهار کرد: از ابتدای سال‌جاری تا پایان بهمن ماه ۹ هزار و ۴۴۱ کارت هوشمند رانندگان حمل و نقل کالای استان تمدید شده است.

وی با بیان اینکه کارت هوشمند برای رانندگان ناوگان باری و مسافری به عنوان مدرک شناسایی رانندگان در بخش حمل و نقل جاده‌ای محسوب می‌شود، گفت: دراین بازه زمانی ۴۸۸ کارت هوشمند برای رانندگان حمل و نقل کالا و ۸۶۵ کارت هوشمند برای ناوگان باری صادر شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه امکان شناسایی دقیق رانندگان، تشخیص رانندگان فعال از غیرفعال، جلوگیری از صدور کارت‌های تکراری یا تقلبی، ایجاد گردش کار و ثبت تخلفات راننده از جمله مزیت‌های کارت‌های هوشمند رانندگان است، گفت: درحال حاضر کارت هوشمند رانندگان حمل و نقل جاده‌ای به صورت غیرحضوری تمدید می‌شود.

قدمی در پایان از رانندگان، شرکت‌های حمل و نقل کالا و همشهریان خواست؛ شکایات و نارضایتی خود را از طریق سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها، به اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز اطلاع دهند تا در کمیسیون‌های مربوطه به تخلفات آن‌ها رسیدگی شود.
منبع: ایسنا

ارسال نظر