۰۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۸
توقیف ۱۳۷ دستگاه خودروی دارای تخلفات حادثه ساز در ایلام
رئیس پلیس راه استان ایلام از توقیف ۱۳۷ دستگاه خودرو متخلف و دارای تخلفات حادثه ساز در محور‌های مواصلاتی این استان خبر داد.
کد خبر: ۲۳۵۲

به گزارش کارنا، سرهنگ ابوالفضل کهزادی روز پنجشنبه در گفت وگویی اطهار کرد: طرح انضباط ترافیکی و امنیت اجتماعی در ایام پایانی سال ۱۴۰۲ و تعطیلات نوروز در سطح راه‌های استان اجرا می‌شود.

وی گفت: این طرح با هدف رضایت مندی و ارتقاء انضباط و امنیت ترافیکی و دست یابی به آرامش و امنیت سفر برای مسافران نوروزی و هم استانی‌های گرامی در حال اجرا است.

سرهنگ کهزادی با اشاره به اینکه با اجرای طرح نوروزی تا کنون تعداد۱۳۷ دستگاه خودروی متخلف در استان توقیف شده است، افزود: اغلب تخلف این خودرو‌ها مربوط به داشتن تخلفات حادثه ساز، فاقد پلاک و پلاک مخدوش بوده است.

رئیس پلیس راه استان از استمرار برخورد و اعمال قانون رانندگان دارای رفتار مخاطره آمیز و توقیف وسایل نقلیه دارای تخلفات حادثه ساز در ایام تعطیلات نوروز در سطح استان خبر داد و تصریح کرد: پلیس مصمم است با رانندگانی که با حرکات هنجارشکنانه خود بخواهند امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره بیندازند با قاطعیت برخورد کند.

تخلفات حادثه ساز شامل سبقت، سرعت، انحراف، حرکات نمایشی، حرکات مارپیچ و صحبت کردن با تلفن همراه و تردد با وسایل نقلیه فاقد پلاک و پلاک مخدوش است.
منبع: ایرنا

ارسال نظر