۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۷
تعیین تکلیف تعهدات ساینا S دو‌گانه سوز+ قیمت
سایپا اعلام کرد مشتریان ساینا S دوگانه سوز که زمان تحویل خودروشان در قرارداد گروه خودروسازی سایپا بهمن ماه ۱۴۰۲ بود، همین خودرو را مطابق قرارداد تحویل خواهند گرفت.
کد خبر: ۳۱۳۱

به گزارش کارنا، مشتریان ساینا S دوگانه سوز که زمان تحویل خودروشان در قرارداد گروه خودروسازی سایپا بهمن ماه ۱۴۰۲ بود، همین خودرو، مطابق قرارداد و مهلت زمانی ۱۵ روزه برای تکمیل وجه با قیمت ۲۸۷ میلیون و ۴۸۶ هزار تومان به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

دعوتنامه خودروی ساینا. اس دوگانه سوز که تحویل آن‌ها بهمن و اسفندماه سال گذشته بود، تعیین تکلیف و این فرصت فراهم شد که مشتریان در صورت دلخواه، کوییک. اس با استاندارد ۸۵ گانه و یا ساینا. اس با استاندارد ۸۵ گانه را تحویل بگیرند.

به منظور تعیین تکلیف تعهدات خودروی ساینا. اس دوگانه سوز با موعد تحویل بهمن و اسفندماه سال ۱۴۰۲، دعوتنامه خودرو‌های کوییک. اس با استاندارد ۸۵ گانه و ساینا. اس با استاندارد ۸۵ گانه به صورت کاملا اختیاری ارسال شده و دعوتنامه خودرو ثبت نامی بر اساس قراداد مشتری ارسال می‌شود.

همچنین این فرصت فراهم شده است که ثبت‌نام کنندگان ساینا. اس دوگانه سوز که زمان تحویل خودروشان بهمن و اسفندماه ۱۴۰۲ است بر اساس پیشنهاد گروه خودروسازی سایپا، خودرو‌های کوییک. اس با استاندارد ۸۵ گانه و یا ساینا. اس با استاندارد ۸۵ گانه را تحویل بگیرند. بدین جهت مشتریان برای آنکه بخواهند طبق این دعوتنامه اقدام کنند، یک هفته مهلت برای تکمیل وجه دارند و زمان فاکتور خودرو، حداکثر یک هفته پس از واریز وجه است.

در این دعوتنامه قیمت کوییک. اس با استاندارد ۸۵ گانه ۲۹۸ میلیون و ۸۸۴ هزار تومان و قیمت ساینا. اس با استاندارد ۸۵ گانه حدود حدود ۳۴۰ میلیون و ۱۹۶ هزار تومان است.

لازم به ذکر است در صورتی که پذیرش مشتری مشمول سهم تورمی شود، مبلغ سهم تورمی از قیمت خودرو کسر خواهد شد.
منبع: تسنیم

ارسال نظر