۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۵
الان وقت خرید خودرو است / این ماشین‌ها ارزان شدند
قیمت خودرو در روز دوشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳، با افت شدید در بیشتر محصولات آغاز به کار کرده است. با این حال، تعداد معدودی از خودرو‌ها نیز با صعود یا بدون تغییر قیمت گزارش شده‌اند.
کد خبر: ۳۴۰۴

به گزارش کارنا، نرخ خودرو در روز دوشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳، در بیشتر محصولات روند نزولی دارد. کاهش نرخ در اغلب خودرو‌های داخلی و مونتاژی مشاهده می‌شود، اما در برخی موارد، قیمت خودرو‌ها افزایش داشته یا بدون تغییر مانده است.

دلار همچنان به‌عنوان مهم‌ترین محرک بازار شناخته می‌شود که با ادامه روند ریزشی آن نمودار خودرو نیز نزولی شده است.

با توجه به قیمت‌ها، بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی نسبت به روز گذشته کاهشی است.

قیمت خودرو‌های داخلی
قیمت خودرو‌های داخلی نسبت به روز گذشته در بیشتر محصولات روند کاهشی دارد.

دنا پلاس توربو اتوماتیک (آپشنال) و دنا پلاس (۶سرعته) از محصولات شرکت ایران خودرو که به‌ترتیب با افت ۲۰ میلیون و هشت میلیون تومانی به نرخ یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان و ۸۳۲ میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

پژو پارس TU ۵ از دیگر محصولات محبوب و پرطرفدار این شرکت ۱۱ میلیون تومان نسبت به روز گذشته افت دارد و با نرخ ۸۴۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

ساینا S از محصولات شرکت سایپا شش میلیون تومان ریزش کرد که با نرخ ۴۳۸ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

قیمت خودرو‌های مونتاژی
قیمت خودرو‌های مونتاژی همانند خودرو‌های داخلی افت چشمگیری را در صبح امروز تجربه کرد. طوری‌که این افت در بعضی محصولات به بالای ۲۰ میلیون می‌رسد، اما در این میان تعداد معدودی افزایش داشته‌اند.

آریزو ۶ پرو و آریزو ۵ اسپورت از محصولات جذاب شرکت مدیران خودرو، به ترتیب ۲۰ میلیون تومان و ۱۱ میلیون تومان ریزش دارند و هر کدام به نرخ یک میلیاردو ۶۰۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۴۰۸ میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

تیگو ۸ پرو (هیبرید)، محصول لوکس مدیران خودرو، با ۱۶ میلیون تومان افت بها، به نرخ سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رود.

فیدلیتی (۵نفره)، محبوب‌ترین محصول بهمن موتور، با کاهش ۲۷ میلیون تومانی در کانال‌های معاملاتی با نرخ یک میلیارد و ۸۷۰ میلیون تومان ارزش‌گذاری می‌شود.

رسپکت۲ از محصولات بهمن موتور در صبح امروز با افزایش ۲۰ میلیون تومان به نرخ یک میلیارد و ۴۶۰ میلون تومان رسید.

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر