۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۳
کدام مراکز معاینه فنی در روز‌های ۱۴ و ۱۵ خرداد فعال هستند؟
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران وضعیت فعالیت مراکز معاینه فنی تهران را در روز‌های ۱۴ و ۱۵ خرداد تشریح کرد.
کد خبر: ۳۸۱۴

به گزارش کارنا، سید محمد مهدی میرزایی قمی ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز ارتحال رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و پاسداشت یاد شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد در توضیح جزئیات خبر افزود: در روز دوشنبه ۱۴ خرداد ماه مراکز شهید آبشناسان، دماوند، خاوران، شهدای زمان آباد، بعثت و واحد‌های سیار جیحون، شریعتی، و اتحاد از ساعت ۱۱ الی ۱۸ فعال هستند. در روز سه شنبه ۱۵ خرداد ماه مراکز شهید آبشناسان، شقایق، شهید چمران، دماوند، امام رضا (ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحد‌های سیار جیحون، یاس فاطمی از ساعت ۷ الی ۱۴ فعال می‌باشند.

او درخصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در ایام تعطیلات رسمی افزود: از آنجائی که در ایام کاری ممکن است شهروندان به علت مشغله کاری فرصت لازم برای مراجعه به مراکز را نداشته باشند لذا این مجموعه با هدف تسهیل در دسترسی به این خدمات نسبت به فعالیت مراکز در روز‌های تعطیل نیز اقدام نموده است.

گفتنی است در روز‌های تعطیل سال جهت رفاه حال شهروندان برخی از مرکز معاینه فنی فعال هستند که شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری این مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس حاصل کنند.

منبع: همشهری آنلاین

ارسال نظر