۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۹
مدیرعامل شرکت بهمن دیزل:
کامیونت فورس F۳۸ تابستان امسال به بازار عرضه می شود
مدیرعامل شرکت بهمن دیزل در رویداد معرفی کامیونت فورس F۳۸ و ورود به بازار کشنده بایک X۹ از اضافه شدن کامیون ۲۶ تن به سبد محصولات بهمن دیزل در سال جاری خبر داد.
کد خبر: ۳۹۱۶

به گزارش کارنا، حسین خضری؛ مدیرعامل شرکت بهمن دیزل عنوان کرد: با توجه به نیاز بازار به خودرو‌های پیکاپ و کامیونت‌های سبک با قیمت مناسب، تولید کامیونت فورس F۳۸ در دستور کار مجموعه بهمن دیزل قرار گرفت که با آغاز تولید ۲۰۰ دستگاه کامیونت فورس F۳۸ از تیرماه، این محصول در مرداد و شهریور ماه به بازار عرضه خواهد شد.

وی افزود: خوشبختانه با حمایت‌های انجام شده در حوزه توسعه محصول توانستیم در بخش خودرو‌های تجاری سبک از تک محصولی خارج شده و با عرضه کامیونت فورس F۳۸ سبد محصولات خود را گسترده کنیم.

مدیرعامل شرکت بهمن دیزل ادامه داد: همچنین با توجه به نیاز ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کشور به کشنده‌ای پرقدرت، تولید کشنده بایک X۹ را در دستور کار قرار دادیم. این محصول مجهز به موتور ۱۳ لیتری از برند CUMMINS و گیربکس ZF و توان ۵۶۰ اسب بخار تقویت نشده است که در صورت تقویت قدرت آن به بیش از ۶۰۰ اسب بخار خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار کارنا٬خضری تاکید کرد: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بایک X۹ همکاری شرکت بایک با دایملر آلمان در ساخت این کشنده است که بیانگر سطح کیفی بسیار بالای این محصول می‌باشد.

وی در ادامه به کمبود کامیون ۲۶ تن در سبد محصولات بهمن دیزل اشاره و بیان کرد: متاسفانه به دلیل شرایط تحریمی و وضعیت حاکم بر اقتصاد بین المللی، تولید محصول ۲۶ تن ما با تاخیر مواجه شد، اما امیدواریم با ورود کامیون ۲۶ تن به سبد محصولات بهمن دیزل در سال جاری به جایگاه مدنظر خود دست پیدا کنیم.

مدیرعامل شرکت بهمن دیزل تاکید کرد: با توجه به سیاست‌های ارزی در کشور توسعه داخلی سازی محصولات یک ضرورت است و تلاش می‌کنیم با افزایش ساخت داخل، محصولات اقتصادی را برای سابلایر‌ها و مشتریان فراهم کنیم.

خضری با بیان اینکه افت تولید گریبان گیر مجموعه بهمن دیزل نیز شده است، خاطرنشان کرد: شرکت بهمن دیزل همچون سایر مجموعه‌های تولیدی به سبب مشکلات تخصیص ارز در ۲ ماه ابتدایی سال با افت تولید مواجه شده است که امیدواریم این مشکل در ماه‌های آتی رفع شود.

ارسال نظر