۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۰
شرایط فروش اقساطی KMC T۸ اعلام شد + جدول
شرایط فروش اقساطی KMC T۸ پر فروش‌ترین پیکاپ کشور طی دو سال گذشته از سوی کرمان موتور اعلام شد در این شرایط فروش شرایط اقساطی ۱۸،۲۴و ۳۰ ماهه برای مشتریان قرار اده شده است. در شرایط فروش اقساط هر دو ماه یکبار دریافت می‌گردد.
کد خبر: ۴۰۹۳

به گزارش کارنا، شرایط فروش اقساطی KMC T۸ پر فروش‌ترین پیکاپ کشور طی دو سال گذشته از سوی کرمان موتور اعلام شد در این شرایط فروش شرایط اقساطی ۱۸،۲۴و ۳۰ ماهه برای مشتریان قرار اده شده است.

در شرایط فروش اقساط هر دو ماه یکبار دریافت می‌گردد.

طرح‌های اقساطی فروش KMC T۸
متقاضیان طرح اقساط ۱۸ ماهه می‌بایست ۸۰۰ میلیون تومان بعنوان پیش پرداخت واریز نمایند و در پایان ۱۸ ماه یعنی بیست و پنجم فروردین ۱۴۰۵ مبلغ هستند میلیون تومان پرداخت نماید و ۹ قسط ۳۰ میلیون تومانی پرداخت نمایند.

در شرایط فروش اقساطی KMC T۸، ۲۴ ماهه می‌بایست ۸۵۰ میلیون تومان پیش پرداخت و ۷۰۰ میلون تومان در مهر ماه ۱۴۰۵ پرداخت نماید و در این مدت ۱۲ قسط سی میلیون تومانی پرداخت نمایند.

در سومین بخش اقساطی این شرایط متقاضیان می‌توانند ۹۰۰ میلون پیش پرداخت و ۶۰۰ میلون تومان دیگر را در ۲۵ فروردین ۱۴۰۶ پرداخت نمایند و در این زمان ۱۵ قسط ۳۰ میلیون تومانی را پرداخت کنند.

در این طرح فروش خودروی کی ام سی T۸ در رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز و آبی زنگاری ارائه خواهد شد.

مشخصات فنی
کی ام سی T۸ یک پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژ را به عنوان قلب تپنده خود دارد. این پیشرانه می‌تواند ۱۷۴ اسب بخار قدرت و ۲۹۰ نیوتن متر گشتاور را تولید کرده و از طریق جعبه دنده ۶ سرعته دستی به تمامی چرخ‌ها منتقل کند. KMC T۸ جزو پیکاپ‌های دو دیفرانسیل بوده و قابلیت تنظیم حالت‌های مختلف دیفرانسیل (دنده سبک و سنگین) را دارد.

این ویکاپ چندی پیش ۳۰۰ هزارمین نسخه تولیدی خود را در کارخانه جک به تولید رساند که از این میزان ۱۳۲ هزار جک تی۸ به صادرات به ۳۲ کشور صادر شده است و تعداد بسیاری در دیگر کشور‌ها که جک شریک تجاری دارد بصورت ckd به تولید رسیده است.

ارسال نظر