۲۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۵
چگونه از خدمت تعویض خودرو سایپا بهره مند شویم؟
مشتریان گروه خودروسازی سایپا با گارانتی بدنه کارت طلایی این شرکت می توانند در صورت خسارت و سرقت کلی خودرو از امکان تعویض و جایگزینی خودرو نو با خودرو آسیب دیده و سرقت شده برخوردار شوند.
کد خبر: ۸۱۰

به گزارش کارنا٬خدمات گارانتی بدنه شرکت امداد خودرو سایپا در قالب کارت طلایی سایپا، یک امکان جذاب برای دریافت خدمات است که مشتریان گروه خودروسازی سایپا می‌توانند از مزایای آن در صورت خسارت خودرو بر اثر تصادف یا هر حادثه دیگر بهره‌مند شوند.

امکان تعویض خودرو در صورت خسارت کلی و دریافت خودرو جایگزین در صورت سرقت کلی، امکان تعمیر خودرو در شبکه نمایندگی سایپا بدون دریافت فرانشیز، حفظ گارانتی خودرو، پوشش حاشیه بازار قیمت قطعات، تامین و تعویض قطعات استاندارد در شبکه نمایندگی ها، ارائه خدمات مطابق استاندارد‌های خودروسازی، انجام تمامی مراحل تعمیراتی در یک مجموعه، گارانتی قطعات تعویضی، نظارت و پشتیبانی بر کیفیت ارائه خدمات و پاسخگویی به شکایات و انتقادات از جمله مزایای استفاده از کارت طلایی سایپا است که مشتریان گروه سایپا می‌توانند از آن برخوردار شوند.

مشتریان می‌توانند برای اطلاع بیشتر با مراجعه به سایت شرکت امداد خودرو سایپا به نشانی www.emdadsaipa.ir یا از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۸۴۴۴۴ نسبت به خرید کارت طلایی سایپا اقدام کنند.

همچنین این امکان برای مشتریان وجود دارد تا هنگام ثبت نام خودرو در سایت گروه خودروسازی سایپا نسبت به خرید کارت طلایی اقدام کرده یا پس از تحویل خودرو با مراجعه به شبکه نمایندگی‌های سایپا در سراسر کشور اقدام به خرید این کارت کنند.

منبع:سایپانیوز

ارسال نظر