۰۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۳
توقف در محل پارک خودروی این گروه خاص جریمه دارد
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت از اعمال قانون و جریمه ۱۰۵ هزار تومانی توقف غیرمجاز در محل پارک خودروی معلولان و جانبازان خبر داد.
کد خبر: ۸۶۳

به گزارش کارنا، امروز دوشنبه ۲ بهمن ماه ۱۴۰۲ رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ سرهنگ علی اصغر شریفی در برنامه تلویزیونی «شهر امن» در خصوص نرخ تخلف پارک در جایگاه جانبازان و معلولان اظهار داشت: یکی از اصلی‌ترین و گران‌ترین نوع جریمه‌ای که قانون در مورد تخلفات ساکن غیر مجاز، تعیین کرده و پلیس نیز متخلفان را طبق آن اعمال قانون می‌کند توقف در محل اختصاصی پارک خودروی جانبازان و معلولان است.

رئیس پلیس راهور فراجا موضوع خودرو‌های پلاک مخدوش یا فاقد پلاک را یک معضل عنوان کرد و گفت که پلیس وارد مرحله جدیدی از برخورد با پلاک مخدوش‌ها شده است و به طور جدی با این خودرو‌ها برخورد می‌کند.

وی افزود: در جدول تخلفات ساکن هیچ رقمی بالاتر از این نوع جریمه که مربوط به توقف در محل اختصاصی پارک خودروی جانبازان و معلولان است وجود ندارد؛ چراکه مبلغ جریمه ۱۰۵ هزار تومانی گران‌ترین جریمه‌ای است که در جدول تخلفات ساکن وجود دارد و برای فرد متخلفی که اقدام به پارک و توقف در محل اختصاصی جانبازان و معلولان کند در نظر گرفته می‌شود.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: پلیس با نصب تابلوی مخصوص در محل توقف و محل اختصاصی پارک جانبازان و معلولان از رانندگان دیگر می‌خواهد که در این محل توقف نکنند، ولی متاسفانه برخی از رانندگان رعایت نکرده و مشکلاتی را برای این قشر آسیب پذیر ایجاد کرده و پلیس مجبور می‌شود گران‌ترین نرخ تخلف از نوع تخلفات ساکن را برای آنان در نظر بگیرد.

ارسال نظر