۰۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۸
پیش‌بینی بازدید میلیونی از نمایشگاه خودرو تهران
معاون نمایشگاه شهرآفتاب ضمن پیش‌بینی بازدید میلیونی از نمایشگاه خودرو طی ۶ روز گفت: از جدیدترین خودروهای وارداتی ژاپنی، کره‌ای و اروپایی در کنار چینی‌های وارداتی و مونتاژی رونمایی می‌شود.
کد خبر: ۹۴۴

به گزارش کارنا،فرشید مهرشاد درباره نمایشگاه خودرو اظهار کرد: پنجمین نمایشگاه خودروی تهران 10 تا 15 بهمن‌ماه در شهرآفتاب برگزار می‌شود، با این توضیح که اصحاب رسانه در یک زمان اختصاصی روز 9 بهمن‌ماه امکان حضور در نمایشگاه را خواهند داشت.

وی افزود: ثبت‌نام اصحاب رسانه برای حضور در روز خبرنگار نمایشگاه خودرو آغاز شده و تا 7 بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت. در این خصوص به تمامی خبرنگاران از طریق پیامک اطلاع‌رسانی شده و فرآیند ثبت‌نام از طریق سایت نمایشگاه توضیح داده شده است.

معاون نمایشگاه شهرآفتاب درباره مقیاس برگزاری این نمایشگاه گفت: تمامی سالن‌های نمایشگاهی شهرآفتاب در حال بارگذاری برای نمایشگاه خودرو بوده و همچنین سازه‌های موقت برای جانمایی برخی خودروهای خاص سبک و سنگین برپا شده است. بالغ بر 60 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی به این رویداد اختصاص داده شده است. پیش‌بینی می‌کنیم، با توجه به بازه 6 روزه برگزاری نمایشگاه، بازدید مردمی در مجموع میلیونی شود.

مهرشاد در ادامه به حضور حداکثری واردکنندگان خودرو در کنار خودروسازان در این رویداد نمایشگاهی اشاره کرد و آن را بزرگترین رویداد خودرویی کشور خواند.

معاون نمایشگاه شهرآفتاب در پایان از رونمایی خودروهای وارداتی ژاپنی، کره‌ای و اروپایی در کنار چینی‌های وارداتی و مونتاژی خبر داد و تست درایو خودروهای سبک و سنگین و امکان استفاده از کارتینگ در حاشیه این رویداد را از بخش‌های مهیج نمایشگاه خودرو برشمرد.

در کنار خودروسازان در این رویداد نمایشگاهی اشاره کرد و آن را بزرگترین رویداد خودرویی کشور خواند.

معاون نمایشگاه شهرآفتاب در پایان از رونمایی خودرو‌های وارداتی ژاپنی، کره‌ای و اروپایی در کنار چینی‌های وارداتی و مونتاژی خبر داد و تست درایو خودرو‌های سبک و سنگین و امکان استفاده از کارتینگ در حاشیه این رویداد را از بخش‌های مهیج نمایشگاه خودرو برشمرد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر