۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۵
مزایده عمومی اینترنتی ایران خودرو آغاز شد
بر اساس اطلاعیه جدید شرکت ایران خودرو در نظر دارد تعدادی از خودروهای سواری آسیب دیده، صفر و کارکرده پلاک دار خود را از طریق مزایده عمومی و به روش اینترنتی به فروش برساند.
کد خبر: ۱۱۹۷

زمان برگزاری این مزایده از ساعت ۰۸:۳۰ الی ۱۵:۰۰ روز‌های سه شنبه مورخ ۱۴۰۲٫۱۱٫۱۷ لغایت روز شنبه مورخ ۱۴۰۲٫۱۱٫۲۱ می باشد.

آدرس محل برگزاری مزایده تهران کیلومتر ۱۴ اتوبان تهران کرج به سمت شهرک سرو آزاد پیکانشهر خیابان هشتم غربی انتهای بلوار گیاه شناسی، درب ۲ سایت برگزاری مزایده‌های شرکت ایران خودرو است.

مشتریان محترم به جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده افراد و سایت‌های سود جو مقتضی است جهت ارائه پیشنهاد قیمت صرفا از طریق سایت اینترنتی به آدرس ذیل مراجعه فرمایید:

Auction.ikco.ir

سپرده شرکت در مزایده برای هر خودرو مبلغ یکصد میلیون ریال میباشد لذا تاکید می‌گردد امکان اخذ سپرده از طریق درگاه بانکی موجود در سامانه اینترنتی صرفا از کارت‌های شخصی عضو شبکه بانکی شتاب (مشتری) امکان پذیر می‌باشد. محدودیت پرداخت طبق ضوابط بانکی).

درگاه بانکی هوشمند، فقط امکان انتقال وجوه از کارت‌های صاحب اصلی حساب بانکی را دارد.

مزایده ایران خودرو

مشروح شرایط مزایده در سایت ایران خودرو www.ikco.ir و سامانه برگزاری مزایده اینترنتی به طور کامل درج شده است و شرکت در مزایده و ارائه پیشنهاد قیمت به منزله قبول شروط و تکالیف مقرر در اسناد مزایده می‌باشد.

مزایده گزار در رد یا قبول پیشنهادات در هر مرحله از فرایند مزایده مختار می‌باشد.

شرکت کنندگان باید شرایط مزایده را به دقت مطالعه و سپس تایید نمایند تا امکان ادامه فرایند شرکت در مزایده فراهم گردد.

کلیه وجوه دریافتی از بابت فروش اقلام موضوع مزایده از طریق درگاه بانکی سامانه و یا از طریق حواله بانکی خواهد بود و هرگونه مالیات، عوارض و حقوق دولتی مربوطه طبق مقررات و قوانین بر عهده برنده مزایده بوده و همچنین هزینه برگزاری مزایده نیز به عهده مزایده می‌باشد.

کلیه شرکت کنندگان موظف به رعایت دستورالعمل‌های مرتبط با پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا میباشند و همراه داشتن ماسک و تکش توسط شرکت کنندگان در محل مزایده الزامی می‌باشد.

برنده مزایده بایستی ظرف مدت مشخص شده در سامانه و پس از اعلام نتایج نسبت به واریز کل مبلغ خودرو حداکثر تا مهلت تعیین شده اقدام نماید در غیر این صورت طبق شرایط مزایده سپرده شرکت در مزایده بدون انجام هرگونه تشریفات قضایی با اداری به نفع مزایده گزار وصول و شرکت کننده حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت. ضمناً بعد از واریز وجه ما به التفاوت به هیچ وجه امکان انصراف وجود ندارد.

این مزایده شامل محدودیت کدملی نمی‌باشد.

کسب اطلاعات بیشتر به اطلاعیه‌های اعلامی در محل برگزاری مزایده مراجعه و یا با شماره تلفن‌های: ۴۴۷۹۶۹۴۸-۴۴۷۹۶۹۵۶ تماس حاصل فرمایید.

قبل از مراجعه جهت ثبت نام به سایت اینترنتی مزایده تکمیل اطلاعات شخصی در وب سایت فروش اینترنتی ایران خودرو الزامی است و در صورت عدم ثبت اطلاعات امکان شرکت در مزایده وجود ندارد.

ارسال نظر