۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹
طولانی‌ترین وانت دنیا! + عکس
دنیای خلاقیت خودرو‌ها حد و مرزی نمی‌شناسد. انواع خلاقیت‌های عجیب و غریب را می‌توان در اینترنت یافت، اما چیز‌های عجیب و غریب همیشه در بخش‌های طبقه بندی شده وجود دارد.
کد خبر: ۱۲۳۱

به گزارش کارنا، از موتور۱، دوج یک وانت با گیربکس دستی و قسمت بار ۴.۲ متری را در سال ۲۰۱۵ ساخت و نام آن را Dodge Ram ۴۵۰۰ گذاشت. این وانت البته کاملا سفارشی بود.

این کامیونت کاملاً نمایشی از کابین یک کامیونت معمولی و فریم آن ساخته شده است که معمولاً برای مصارف حمل و نقل بار استفاده می‌شود.
طولانی‌ترین وانت دنیا! + عکس
اما جیسون آرباکل که فروشنده این وانت عجیب وغریب است، از ۲ قسمت بار استفاده کرد و البته شاسی آن را هم طولانی‌تر کرد. آرباکل این وانت را وقتی فقط ۱۹۷ مایل طی کرده بود خرید و تاکنون ۵۴ هزار مایل با آن طی کرده است که بخش عمده آن با قسمت بار طولانی بوده است.
اما بیایید واقع‌بین باشیم. بامزه‌ترین بخش داستان این وانت خنده دار، اثبات عکسی است که خودرو هوندا Acti kei truck به راحتی در قسمت بار آن جا می‌شود. حتی گفته می‌شود که قسمت بار آن یکبار تبدیل به استخر شنا شده است.
طولانی‌ترین وانت دنیا! + عکسبه هر حال، این واقعیت که این خودرو یک وانت ۴۵۰۰ سی‌سی با گیربکس دستی است، آن را برای حرفه ای‌ها به یک وانت بسیار خاص تبدیل کرده است.
طولانی‌ترین وانت دنیا! + عکس
مطمئناً، داشتن، پارک کردن و سوار شدن و دیده شدن در خیابان باعث خنده و انبساط خاطر خیلی‌ها می‌شود.
طولانی‌ترین وانت دنیا! + عکسمتأسفانه، جاده‌ها با موتور دیزلی این وانت خاص مهربان نبودند. آرباکل روی قیمت پیشنهادی ۲۰هزار دلاری خود برای این کامیون با وجود موتور نیازمند تعمیر آن پافشاری می‌کند و می‌گوید اگر بتواند پول کافی برای تعمیر وانتش پس انداز کند، آن را نگه خواهد داشت.
طولانی‌ترین وانت دنیا! + عکس
اما اگر می‌خواهید مقدار زیادی پول نقد برای یک وانت عجیب و غریب لیموزین و تعمیری بپردازید بهتر است دنبال این وانت نباشید. نه به این دلیل که ارزش ندارد، بلکه به خاطر اینکه چشم صاحبش به دنبال آن است!
منبع: همشهری آنلاین

ارسال نظر