۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۲
مسئولان پاسخگوی قطعی سامانه معاینه فنی خودرو‌های سنگین نیستند
رئیس انجمن صنفی مراکز معاینه فنی خودرو کشور گفت: سامانه سیمفا خودرو‌های سنگین بیشتر از ۳۲ ساعت قطع است و در جلوی مراکز معاینه فنی خودرو‌های سنگین، صف‌های طولانی تشکیل شده است و مسئولان مربوطه پاسخگوی قطعی سیستم نیستند.
کد خبر: ۲۹۸۵

به گزارش کارنا، عباس مجیدی نژاد با بیان اینکه حمل و نقل یکی از بزرگترین تراکنش‌های مالی را در کشور دارد، گفت: اگر خودرو‌های سنگین معاینه فنی نداشته باشند، نمی‌توانند به کارشان ادامه دهند و درواقع برای این خودرو‌ها بارنامه حمل کالا صادر نمی‌شود و حتی نمی‌توانند مسافر هم جابجا کنند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه سایت نامکو و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در صدور کارت هوشمند مشکلی ندارند، افزود: صدور کارت هوشمند با صدور برگ معاینه فنی ارتباط مستقیمی دارد و قطع بودن سامانه سیمفا باعث شده است برگ معاینه فنی صادر نشود.

تعداد بازدید : 2


رئیس انجمن صنفی مراکز معاینه فنی خودرو گفت: در بند سه آیین نامه مطرح شده است که مسئولیت سامانه سیمفا با وزارت کشور است و وزارت کشور و اتحادیه حمل و نقل همگانی که به اصطلاح پیمانکار این سیستم هستند، تاکنون پاسخگوی قطعی این سیستم نبودند.

مجیدی نژاد افزود: مراکز معاینه فنی سبک هم با مشکل کندی سیستم، قطعی سیستم و معضلات دیگر مواجه هستند، اما تاکنون اقدامی برای رفع این مشکل نشده است.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر