۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۰
تکلیف نامعلوم عرضه خودرو‌های وارداتی از فردا!
سه‌شنبه هفته گذشته (١١ اردیبهشت ماه) بود که رئیس سازمان توسعه تجارت از عرضه خودرو‌های وارداتی و برقی از روز یکشنبه (۱۶ اردیبهشت ماه) در سامانه یکپارچه فروش خودرو‌های وارداتی خبر داد.
کد خبر: ۳۱۹۶

به گزارش کارنا٬سه‌شنبه هفته گذشته (١١ اردیبهشت ماه) بود که رئیس سازمان توسعه تجارت از عرضه خودرو‌های وارداتی و برقی از روز یکشنبه (۱۶ اردیبهشت ماه) در سامانه یکپارچه فروش خودرو‌های وارداتی خبر داد. به گفته ضیغمی، طبق سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تصمیم بر این شده است که سامانه فروش خودرو‌های وارداتی از ۱۶ اردیبهشت ماه فعال و خودرو‌های برقی و وارداتی نیز عرضه شوند.

به دنبال این موضوع، موضوع از مدیر سامانه یکپارچه خودرو‌های وارداتی مورد پیگیری قرار گرفت؛ بر اساس این پیگیری مدیر سامانه یکپارچه خودرو‌ها اعلام کرد که هنوز اطلاعات به صورت دقیق در دست نیست و جلسات پیرامون این موضوع ادامه دارد.

اما شنیده‌ها حاکی از آن است که این مقام مسئول در روز گذشته در مصاحبه‌ای اعلام کرده است: ''عرضه خودرو‌های وارداتی در روز یکشنبه مختص ثبت‌نام کنندگان قبلی است و فعلا برنامه‌ای برای ثبت‌نام جدید وجود ندارد. ''

چندین نوبت دیگر نیز این موضوع را مورد پیگیری قرار داد، اما هنوز پاسخی در این خصوص دریافت نشده است؛ ضمن اینکه سایت سامانه عرضه خودرو‌های وارداتی نیز در حال به‌روزرسانی است و اگر قرار باشد از فردا عرضه‌ای صورت بگیرد، هنوز اطلاعیه‌ای از این عرضه اطلاع‌رسانی نشده است.

منبع:ایسنا

ارسال نظر