۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۰
هونگچی اچ فایو با قیمت نجومی وارد خیابان‌های ایران شد
از ابتدای هفته شماره گذاری خودرو جدید و لوکس هونگچی H ۵ آغاز شده و تحویل این خودرو از سه‌شنبه به مشتریان در حال انجام است.
کد خبر: ۳۲۲۵

به گزارش کارنا، هونگچی اچ فایو (Hongqi H ۵) یکی از لوکس‌ترین، گران‌ترین و فول‌آپشن‌ترین خودرو‌های حال حاضر بازار ایران است که با شنیدن قیمت آن قطعا شگفت‌زده خواهید شد.

از ابتدای هفته شماره گذاری خودرو جدید و لوکس هونگچی H ۵ آغاز شده و تحویل این خودرو از صبح سه شنبه به مشتریان در حال انجام است.

هونگچی اچ فایو (Hongqi H ۵) یکی از لوکس‌ترین، گران‌ترین و فول‌آپشن‌ترین خودرو‌های حال حاضر بازار ایران است که با شنیدن قیمت آن قطعا شگفت‌زده خواهید شد.

در نگاه اول به نظر می‌رسد با یکی از محصولات رولز رویس روبه‌رو هستید و دلیل خوبی هم برای آن وجود دارد، چرا که طراحی محصولات هونگچی تحت نظارت گیلز تیلور، رئیس سابق طراحی رولز رویس، انجام شده است. گیلز تیلور پیش‌تر بر طراحی کولینان و فانتوم فعلی نظارت داشته و در حال حاضر با برند مادر هونگچی، یعنی FAW همکاری می‌کند. به نظر من هونگچی H ۵ در حال حاضر بهترین و لوکس‌ترین طراحی را نه‌تن‌ها در میان سدان‌های چینی بلکه تمام سدان‌های حاضر بازار ایران دارد.

ارسال نظر