۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۳
جزئیات فروش اقساطی خودرو کی ام سی J۷
فروش اقساطی خودرو کی ام سی J۷ در سایت کرمان موتور آغاز شد.
کد خبر: ۳۴۷۸

به گزارش کارنا، در حال حاضر قیمت مصوب کی ام سی J۷ یک میلیارد و ۳۴۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده، با این حال خودرو مذکور با قیمت یک میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان در بازار خرید و روش می‌شود.

جزئیات فروش اقساطی کی ام سی J۷
جزئیات فروش اقساطی خودرو کی ام سی J۷ از این قرار است که متقاضی در مرحله نخست باید ۱ میلیارد تومان پیش پرداخت کند.

در فروش اقساطی ۱۸ ماهه متقاضی باید در قالب ۶ چک با مبلغ هر کدام ۷۰ میلیون و ۷۴۹ هزار تومان مابه التفاوت پیش پرداخت را بپردازد. همچنین در ۲۴ ماهه متقاضی باید در ۸ چک که ارزش هر کدام ۶۰ میلیون و ۴۸ هزار تومان است مابه التفاوت را تسویه کند.

تاریخ نخستین چک در پرداخت اقساطی کی ام سی جی ۷ نیمه آذر ۱۴۰۳ است. سند خودرو نیز تا پایان اقساط در رهن شرکت باقی می‌ماند و بعد از تسویه نهایی سند خودرو آزاد می‌شود.

شرکت هزینه بیمه خودرو را روی پیش‌پرداخت محاسبه و لحاظ کرده است. همچنین براساس تعرفه سال ۱۴۰۳ تمام هزینه‌های مالیات، عوارض، بیمه شخص ثالث و … که بر عهده مشتری است در این فروش ویژه محاسبه شده‌است. در صورت هرگونه تغییر قیمتی در زمان تحویل خودرو مابه التفاوت از خریدار گرفته می‌شود.

ویژگی فنی و آپشنی کی ام سی J۷
این خودرو از سال ۱۴۰۱ در بازار ایران وجود دارد. کی ام سی J۷ با حجم موتور ۱.۵ لیتری و پیشرانه ۴ سیلندری توربور شارژ ۱۷۲ اسب بخار قدرت دارد. حداکثر سرعت این خودرو ۱۷۰ کیلومتر و میزان مصرف ترکیبی سوخت آن ۷ لیتر است.

مهمترین آپشن‌های این خودرو کنترل کشش، کنترل پایداری، کنترل کروز هوشمند، سنسور عقب، سنسور باران، سنسور فشار باد، ترمز ضد قفل، ترمز پارک برقی، دی لایت اتولایت، دوربین عقب، دوربین جانبی، دوربین ۳۶۰ درجه است. همچنین استارت دکمه‌ای، ورود بدون کلید و کول باکس از دیگر امکانات رفاهی این خودرو به شمار می‌رود.

ارسال نظر