۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۶
اعمال محدودیت ترافیکی پایان هفته در محور‌های مواصلاتی مازندران
رئیس پلیس راه مازندران گفت: شاهد تردد عادی و روان خودرو‌ها در جاده‌های شمال هستیم، ولی باتوجه به پیش‌بینی حجم ترافیک اعمال محدودیت‌های ترافیکی در دستور کار پلیس قرار دارد.
کد خبر: ۴۱۳۷

به گزارش کارنا٬«یدالله جهان‌تاب» رئیس پلیس راه مازندران امروز در گفتگو با خبرنگاران در خصوص اعمال محدودیت ترافیکی پایان هفته در محور‌های مازندران اظهار کرد: درحال حاضر تردد عادی و روان خودرو‌ها در تمامی محور‌های مازندران جریان دارد.

وی با اشاره به اینکه محور کندوان از ساعت ۱۲ امروز مسدود می‌شود، افزود: باتوجه به پایان هفته اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های شمال در دستور کار پلیس قرار دارد.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه ممنوعیت تردد کامیون و کامیونت در محور هراز کماکان درحال اجرا است، افزود: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۳۰ و ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنج‌شنبه ۳۱ خرداد و جمعه یکم تیر ماه از محور هراز ممنوع است.

جهان‌تاب با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی تریلر کماکان از محور هراز، یاداور شد: محور هراز درصورت افزایش حجم ترافیک تا روز شنبه دوم تیر ماه به‌صورت مقطعی یک‌طرفه خواهد شد.

وی با بیان اینکه ممنوعیت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کندوان نیز درحال اجرا است، ادامه داد: بحث اعمال محدودیت یک‌طرفه در محور کندوان روز جمعه اعمال می‌شود به این صورت که از ساعت ۱۲ از ابتدای آزادراه تهران_شمال اعمال محدودیت تردد به مقصد چالوس انجام می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه از ساعت ۱۳ از ابتدای پل زنگوله ممنوعیت تردد اعمال می‌شود، خاطرنشان کرد: از ساعت ۱۵ از مرزن‌آباد به سمت تهران یک‌طرفه اعمال شده و از ساعت ۲۴ طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن‌آباد مسیر دوطرفه می‌شود.

جهان‌تاب یادآور شد: تردد از مسیر جاده قدیم کرج_ چالوس تا محدوده پل‌زنگوله برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، ولی تردد خودرو‌هایی که قصد عزیمت به چالوس در روز‌های اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت ۱۹ از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: درصورت افزایش حجم ترافیک بحث اعمال محدودیت یک‌طرفه در محور کیاسر هم اجرا خواهد شد که اعمال این محدودیت به‌صورت مقطعی خواهد بود.

وی افزود: باتوجه به هشدار سطح نارنجی و احتمال سیلاب تاکید ما به رانندگان پرهیز از توقف و تردد در حاشیه رودخانه‌ها و مسیر‌های کوهستانی جاده‌های شمال است.

به دلیل وضعیت جوی و هشدار سطح نارنجی فرمانده پلیس راه کندوان اعلام کرد: از ساعت ۱۲ امروز ۳۰ خرداد تا ساعت ۲۰ این محور پرتردد مسدود می‌شود.

منبع : ایسنا

ارسال نظر