۰۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۶
آغاز عملیات اجرای روکش آسفالت گرم در محور دیهوک – راور
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک از آغاز اجرای عملیات روکش آسفالت حفاظتی و آسفالت گرم در محور دیهوک – راور خبر داد.
کد خبر: ۴۱۹۲به گزارش کارنا احمد آخوندی، رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک، امروز ۲ تیر به رسانه‌ها اظهارکرد: درراستای افزایش ارتقاء ایمنی محور‌های مواصلاتی بخش دیهوک، جلوگیری از صدمات احتمالی به خودرو‌های عبوری و به منظور رفاه حال مسافران و تسهیل در تردد کاربران جاده‌ای، پروژه روکش آسفالت گرم و حفاظتی محور دیهوک – راوربه طول ۴۵ کیلومتر عملیاتی شد.

وی راه‌های شریانی این بخش را دارای اولویت برای بهسازی آسفالت عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه اکثر محور‌های حوزه استحفاظی این اداره محل عبور بار‌های ترانزیتی و همچنین مسیر تردد مسافران و زائرین استان‌های جنوبی کشور به مشهد مقدس می‌باشد و از بار ترافیکی نسبتا بالایی برخوردار است تمام تلاش خود را جهت مرمت و روکش آسفالت و ارتقای امینی عبور و مرور برای کاربران جاده‌ای بکار گرفته ایم.

آخوندی در پایان در مورد طول راه‌های حوزه استحفاظی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک یادآور شد: این اداره در مجموع دارای بیش از ۸۵۰ کیلومتر راه است که بیش از۷۰۰ کیلومتر آن را محور‌های اصلی، فرعی و راه‌های روستایی آسفالته تشکیل می‌دهد.

منبع:ایسنا

ارسال نظر