۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۸
جزئیات شرایط فروش کوییک سایپا
شرکت سایپا شرایط فروش کوییک GXR-L را به‌روش فوق‌العاده اعلام کرد. متقاضیان عادی طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده و طرح جوانی جمعیت قادر به ثبت‌نام کوییک GXR-L هستند.
کد خبر: ۴۷۳۴

به گزارش کارنا، بخشنامه فروش سایپا برای مشتریان جدید این شرکت در دسترس خواهد بود. متقاضیان عادی طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده و طرح جوانی جمعیت قادر به ثبت‌نام کوییک GXR-L هستند.

جزییات شرایط فروش کوییک GXR-L
شرایط فروش کوییک GXR-L از سه‌شنبه ۱۹ تیرماه آغاز می‌شود. متقاضیان برای ثبت‌نام این خودرو باید به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به نشانی http: //saipa.iranecar.com مراجعه کنند. ثبت‌نام در سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا مستلزم آن است که متقاضیان پیش‌ازاین نام کاربری و رمزعبور دریافت کرده باشند.

بخشنامه فروش کوییک GXR-L فوق‌العاده است؛ بنابراین تمامی وجه خودرو در یک مرحله از متقاضی دریافت خواهد شد. قیمت کوییک GXR-L از سوی سایپا ۳۷۹ میلیون تومان اعلام شده است. خودرو‌ها نیز طی ۹۰ روز کاری به متقاضیان تحویل داده خواهند شد. قیمت کوییک GXR-L در بازار آزاد معادل ۴۳۲ میلیون تومان است؛ بنابراین می‌توان گفت خرید این خودرو سود چندانی برای سرمایه‌گذاران ندارد و بهتر است مصرف‌کنندگان واقعی اقدام به خرید کوییک GXR-L بکنند.

نگاهی به کوییک GXR-L
کوییک GXR-L در واقع نسخه‌ای از کوییک GXR به حساب می‌آید. ظاهر این خودرو کاملاً شبیه کوییک S تیپ R است و تنها راه تشخیص آن‌ها بررسی نام‌های چسبانده شده روی در پنجره خودرو است. کوییک GXR-L همان کوییک GX-L است که بدنه‌ای دورنگ دارد.

کوییک GXR-L به نسخه بهینه پیشرانه M ۱۵ مجهز شده است که سایپا آن را M ۱۵ GSI می‌نامد. دلیل نام‌گذاری این پیشرانه اضافه شدن سیستم راهنمای تعویض دنده یا GSI به این خودرو است. البته این پیشرانه به سیستم زمان‌بندی متغیر سوپاپ‌ها نیز مجهز شده است. راندمان موتور M ۱۵ GSI حداکثر ۹۰ اسب‌بخار قدرت و ۱۳۷ نیوتن‌متر گشتاور است. گیربکس پنج‌سرعته دستی نیز وظیفه انتقال قدرت به چرخ‌های جلو را برعهده دارد.
منبع: تیتر کوتاه

ارسال نظر