۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۸
اسامی و قیمت خودرو‌های وارداتی در طرح جدید فروش
سامانه یکپارچه خودرو‌های وارداتی از امروز (سه‌شنبه ۱۹ تیرماه) با عرضه ۳۶ مدل خودرو برای متقاضیان مرحله اول (ثبت‌نامی‌های اسفند ماه سال گذشته) به عنوان آخرین عرضه و همچنین متقاضیان جدید که از روز گذشته برای تعریف حساب وکالتی و بلوکه کردن وجه ۵۰۰ میلیون تومانی در این حساب اقدام کرده باشند، به مدت سه روز بازگشایی خواهد شد؛ در این مرحله متقاضیان امکان انتخاب پنج اولویت از میان این خودرو‌های عرضه شده را دارند.
کد خبر: ۴۸۱۱

به گزارش کارنا،در راستای اجرای طرح‌های فروش خودرو‌های وارداتی، هفدهمین دور از فروش این خودرو‌ها از امروز آغاز می‌شود.

با توجه به گستردگی تنوع خودرو‌های وارد شده و اجرای ۱۶ طرح فروش خودرو‌های وارداتی تاکنون، این مرحله از عرضه، برای متقاضیان مرحله اول که اسفند ماه سال ۱۴۰۱ ثبت‌نام کرده و نوبت‌دهی شده بودند، آخرین فرصت انتخاب خودرو خواهد بود؛ بنابراین چنانچه مشتری، این دوره هم انتخاب خودرویی نداشته باشد، از لیست نوبت‌دهی خارج شده و از دوره‌های بعدی فروش، بایستی همچون متقاضیان جدید از ابتدا، فرآیند ثبت‌نام را انجام دهد.


در این نوبت از عرضه، برای متقاضیان جدید نیز این فرصت فراهم شده که با تعریف حساب وکالتی و مسدود کردن وجه ۵۰۰ میلیون تومانی در این حساب، انتخاب خودروی وارداتی داشته باشند. امکان تعریف حساب وکالتی از روز گذشته (دوشنبه) آغاز شده و مشتریان تا ساعت ۱۲ روز شنبه (۲۳ تیرماه) برای این منظور و بلوکه کردن وجه ۵٠٠ میلیون تومانی در این حساب فرصت خواهند داشت.

مهدی تقدسی- مدیرسامانه یکپارچه خودروها- ضمن ارائه لیست نهایی خودرو‌های قابل عرضه در این دوره، به ایسنا، اعلام کرد: ثبت‌نام خودرو‌ها از دقایقی دیگر از طریق سایت سامانه یکچارچه عرضه خودرو‌های وارداتی (saleauto.ir) آغاز خواهد شد و تا پایان روز یکشنبه (۲۴ تیر ماه) ادامه خواهد داشت. متقاضیان در این مرحله امکان انتخاب پنج اولویت مورد نظر خود را از بین سبد محصولات عرضه شده خواهند داشت.

اسامی و قیمت خودرو‌های وارداتی در طرح جدید فروشاسامی و قیمت خودرو‌های وارداتی در طرح جدید فروش

منبع:اتومبیل فارسی

ارسال نظر