۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۲
قیمت خودروی محبوب بالاخره مشخص شد
قیمت نهایی محصول محبوب کیا برای ثبت نام کنندگان در سامانه یکپارچه فروش خودرو مشخص شد.
کد خبر: ۸۵۸

به گزارش کارنا٬قیمت کیا K۵ مشخص شد. براساس اعلام سامانه یکپارچه فروش خودرو‌های وارداتی متقاضیانی که برای این خودرو نام نویسی کردند باید مبلغی حدود دو میلیارد و ۲۴۷ میلیون تومان را پرداخت کنند.

کیا K۵ جدیدترین محصول این برند خودروساز کره جنوبی است که در سامانه یکپارچه فروش خودرو‌های وارداتی بارگذاری شد تا متقاضیان نسبت به در اختیار گرفتن آن اقدام کنند.

پیش از از این شرکت واردکننده محصولات کیا نسبت به عرضه کیا سونت در سامانهکپارچه اقدام کرده بود.

قیمت نهایی این محصول کیا موتور برای متقاضیان ثبت نام کننده دو میلیارد و ۱۶۶ میلیون تومان اعلام شده بود.

همچنین کیا سلتوس هم در مسیر سامانه یکپارچه فروش خودرو عرضه شد. این خودروی SUV (شاسی بلند) اولین حضور خود را در بازار خودروی ایران تجربه می‌کند. قیمت سلتوس نیز دو میلیارد و ۶۲۵ میلیون تومان برای متقاضیان اعلام شد.  

قیمت خودروی کیا وارداتی

این احتمال وجود دارد که اسپورتیج نیز بعد از کیا K۵ پشت ویترین سامانه یکپارچه فروش خودرو‌های وارداتی قرار گیرد.

کیا K۵ در سال‌هایی که امکان ورود خودرو به کشور وجود داشت با نام کیا اپتیما در بازار خودرو حاضر بود. این خودروی سدان را می‌توان ازر محبوب‌ترین خودرو‌های بازار خودرو لقب داد.

پیش بینی می‌شود متقاضیان از کیا K۵ نیز استقبال قابل توجهی کنند. البته این خودرو هنوز به بازار خودرو نرسیده است و تنها در دسترس متقاضیان قرار گرفته که پیش‌تر برای خرید خودرو‌های وارداتی در سامانه یکپارچه نام نویسی کرده بودند.  

چنانچه شرکت واردکننده عرضه کیا K۵ را آغاز کند این احتمال وجود دارد که با توجه به محدودیت در عرضه این محصول کیا قیمت نجومی را در بازار تجربه کند. البته اگر روند واردات خودرو ادامه دار باشد به احتمال زیاد شاهد کاهشی شدن نمودار قیمتی این خودرو در بازار خودرو خواهیم بود.

منبع:اکوایران

ارسال نظر