۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۸
همزمان با آغاز طرح امنیتی، انتظامی، ترافیکی و امدادی نوروزی انجام می‌شود:
کنترل غیرمحسوس سرعت خودرو ها، محور ماموریت پلیس مازندران
رزمایش طرح امنیتی، انتظامی، ترافیکی و امدادی نوروزی با عنوان آرامش و امنیت سفر در بهار قرآن و طبیعت امروز چهارشنبه با حضور رییس پلیس راهور فراجا و استاندار مازندران در ساری برگزار شد.
کد خبر: ۲۱۸۴

به گزارش کارنا، همزمان با برگزاری رزمایش ترافیکی نوروزی، نیرو‌های خدمات رسان شامل پلیس راه، اورژانس، راهداران و جمعیت هلال احمر به جاده‌های اصلی مازندران اعزام شدند.

فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران در این مراسم شعار امسال رزمایش را آرامش و امنیت سفر در بهار قرآن و طبیعت عنوان کرد و گفت: امسال روزانه ۲ هزار و ۶۰۰ نفر از نیرو‌های امنیتی و انتظامی در جاده‌های مازندران خدمات مختلف ارایه می‌دهند.

سردار حسن مفخمی با توضیح این که طبق آمار رسمی امسال ۵۸۶ میلیون تردد برابر با هشت درصد تردد کل کشور در مازندران انجام شد که ۹ درصد بیشتر از سال گذشته است، ادامه داد: طبق بررسی و برآورد‌های کارشناسان در نوروز سال ۱۴۰۳ تردد و سفر نوروزی در ماه مبارک رمضان پنج درصد افزایش می‌یابد.

فرمانده انتظامی مازندران به وجود بیش از ۱۲ هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان اشاره کرد و بیان داشت: طبق آمار. سنی در نوروز سال ۱۴۰۲، یکهزار و ۲۱۷ نفر جانشان را در حوادث جاده‌ای از دست. آمدند که ۴۳ نفرشان در جاده‌های مازندران کشته شدند.
منبع: ایرنا

ارسال نظر