۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۱
اروز: اخبار فروش حواله خوردو جانبازان از اساس دروغ است!
مدیر کل تسهیلات و رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران: اخبار خرید و فروش حواله خودرو وارداتی ایثارگران از اساس تکذیب می‌شود. وقتی هنوز حواله‌ای صادر نشده، اخبار از خرید و فروش چه چیزی سخن می‌گویند؟
کد خبر: ۳۰۵۲

به گزارش کارنا، این روز‌ها اخباری در فضای مجاز و برخی سایت‌ها منتشر می‌شود مبنی بر فروش چند میلیاردی حواله خودرو ایثارگران مشمول دریافت خودرو وارداتی. حتی آگهی‌های فراوانی در سایت‌های خرید و فروش منتشر شده که نشان از رد پای پررنگ دلالان حوزه خودرو دارد.

میثم اروز مدیر کل تسهیلات و رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران این خرید و فروش‌ها را از اساس تکذیب کرد و گفت: وقتی هنوز حواله‌ای صادر نشده و ماشینی وارد نکرده ایم تا قیمت گذاری شود، دقیقا اخبار از خرید و فروش چه چیزی سخن می‌گویند؟

وی گفت: تماس‌هایی از طرف جامعه ایثارگری داریم که اطلاع می‌دهند تماس‌های زیادی از طرف دلالان به این عزیزان می‌شود که با قیمت‌های چند میلیاردی سعی در تحریک جانبازان دارند برای دامن زدن به اخبار دروغ خرید و فروش حواله خودرو وارداتی.

اروز ادامه داد: از همه جانبازانی که با چنین تماس‌هایی مواجه می‌شوند می‌خواهیم به مراجع قضایی گزارش دهند و یا به ما اطلاع دهند تا ما این موضوع را پیگیری کنیم.

وی همچنین با اشاره به برخی از آگهی‌ها دروغ در سایت‌های خرید و فروش که یکی از آن‌ها اسم و رسم بیشتری هم دارد، بیان داشت: تلاش می‌کنیم تا به زودی این آگهی‌ها نیز جمع شود و تذکر جدی به این سایت‌ها نیز داده خواهد شد.

معاون تسهیلات و رفاهی بنیاد شهید و امورایثارگران گفت: قانون اختصاص خودروی وارداتی به ایثارگران مشمول در بند ۳ تبصره ۱۳ توسط مجلس شورای اسلامی مجدد تصویب شد و از این جهات نیز برای ایثارگران جای نگرانی وجود ندارد.
منبع: تسنیم

ارسال نظر