۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۶
اتوبوس‌های تولید گروه بهمن به پایتخت رسید
شرکت اسنا با تحویل ۲۲ دستگاه اتوبوس شهری تک کابین، شمار محصولات جدید در شهر تهران را به ۹۵ رساند. این اتوبوس‌ها بخشی از قرارداد ۵۰۰ دستگاهی شرکت خودرو سازی اسنا ( از شرکت‌های عضو گروه بهمن) با شهرداری تهران است.
کد خبر: ۳۲۴۶

به گزارش کارنا، شرکت اسنا با تحویل ۲۲ دستگاه اتوبوس شهری تک کابین، شمار محصولات جدید در شهر تهران را به ۹۵ رساند. این اتوبوس‌ها بخشی از قرارداد ۵۰۰ دستگاهی شرکت خودرو سازی اسنا (از شرکت‌های عضو گروه بهمن) با شهرداری تهران است.

امید بی‌نظیر قائم مقام مدیرعامل شرکت خودروسازی اسنا در حاشیه تحویل ۲۲ دستگاه اتوبوس درون شهری به شهرداری تهران گفت: شرکت اسنا از معدود تولید کنندگان اتوبوس‌های شهری است که نسبت به اجرای تعهدات خود در موعد مقرر جدیت دارد. وی در همین رابطه یادآور شد، تحویل ۲۲ دستگاه اتوبوس به دلیل مجوز‌های حمل و نقلی بوده و روند تحویل در هفته‌ها و ماه‌های آتی ادامه دارد.

بی‌نظیر در خصوص برنامه شرکت برای انعقاد قرار داد با دیگر شهر‌ها گفت: با تعداد شهرداری‌های شهر‌های بزرگ برای تامین و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی وارد مذاکره و امضا تفاهمنامه و حتی عقد قرارداد شده‌ایم و همواره توانسته‌ایم بموقع به تعهدات خود عمل کنیم.

تبریز و اصفهان و تهران از جمله کلانشهر‌هایی که با قرارداد بسته و طبق قرارداد اتوبوس تحویل داده شده است. با کلانشهر‌های دیگر هم تفاهمنامه و مذاکرات داشته که امیدواریم تبدیل به قرارداد‌های اجرایی شود.

وی گفت: شرکت اسنا آمادگی دارد اتوبوس‌های تک کابین ۱۲ متری، اتوبوس دو کابین BRT و تک کابین برقی مورد نیاز شهرداری‌ها را تامین کند و به سرعت نیاز فوری شهرداری‌ها را برطرف کند.

به گفته قائم مقام مدیرعامل شرکت اسنا، اتوبوس‌های ۱۲ متری از سال گذشته بعد از تبریز تحویل کلانشهر تهران شده و این روند در خصوص شهرداری‌های اصفهان و تهران ادامه خواهد داشت. اتوبوس‌های BRT اسنا از سالیان گذشته همواره به مردم شهر‌های تبریز، اصفهان و تهران خدمات ارائه می‌دهند و شهروندان این کلانشهر‌ها علیرغم گذشته سالیان طولانی بکارگیری و فعالیت رضایت دارند.

بی‌نظیر در خصوص قرارداد این شرکت با شهرداری اصفهان گفت: قرارداد نسل جدید اتوبوس‌های دوکابین BRT تولیدی اسنا نیز با شهرداری اصفهان امضا شده و تا پایان اردیبهشت بخشی از این قرارداد به شهرداری اصفهان تحویل داده می‌شود.

شرکت اسنا مدرن‌ترین و با امکانات‌ترین انواع اتوبوس ۱۲ و ۱۸ متری را تولید می‌کند. محصولات این شرکت از امکاناتی نظیر سیستم تهویه هوا، امکانات ویژه افراد کم‌توان و سالمند و فناوری‌های پیشرفته ایمنی از مسافران برخوردار بوده و با اتکا به توان مهندسان و کارگران ایرانی طراحی و تولید شده‌اند.

تمامی صندلی‌های این اتوبوس‌ها پورت اختصاصی شارژ USB دارند و مسافران تا رسیدن به مقصد می‌توانند تلفن خود را نیز شارژ کنند. همچنین در اتوبوس‌ها از سیستم شبیه‌ساز سه بعدی همه جانبه برای حفظ ایمنی در مسیر‌های پرتردد استفاده شده است. زیبایی ظاهری اتوبوس‌های اسنا و رنگ‌های متنوع باعث زیبایی دکوراسیون شهری و مورد توجه هموطنان قرار گرفته است.
منبع: تسنیم

ارسال نظر