۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۳
چگونه خودرو وارداتی بخریم؟
از روز گذشته ۳۱مدل خودروی جدید در سامانه یکپارچه خودرو عرضه شد و افرادی که در سال ۱۴۰۱ برای خرید این خودرو‌ها ثبت نام کرده‌اند می‌توانند تا چهارشنبه هفته جاری خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنند.
کد خبر: ۴۲۸۳

به گزارش کارنا، سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های وارداتی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که از روز گذشته با عرضه ۳۱خودرو برای آن دسته از متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های وارداتی که در اسفند ۱۴۰۱ ثبت نام کرده و اولویت آن‌ها مشخص شده، بازگشایی شده است.

در حال حاضر هیچگونه ثبت نام جدیدی انجام نشده و انتخاب خودرو در سامانه صرفا برای ثبت‌نام‌کنندگان مرحله اول است که اسفند ۱۴۰۱ ثبت نام کرده و حساب خود را بلوکه کرده‌اند.

این افراد می‌توانند با مراجعه به سامانه یکپارچه خودرو تا روز چهارشنبه‌خودروی خود را انتخاب کنند.

پس از تخصیص خودرو و فراخوانی که از سوی شرکت عرضه‌کننده صادر می‌شود درصورتی که متقاضی مبلغ مورد نظر را واریز نکند از فهرست سامانه یکپارچه عرضه خودروی وارداتی حذف می‌شود.

همچنین متقاضیانی که پیش از این اردیبهشت امسال از طریق سامانه یکپارچه خودروی برقی انتخاب کرده‌اند و تمایل دارند خودروی خود را تغییر دهند می‌توانند خودروی برقی خود را لغو و یکی از خودرو‌های موجود در این عرضه را انتخاب کنند. ضمن اینکه این امکان در عرضه‌های بعدی وجود نخواهد داشت.

در عین حال درصورتی که متقاضیان هیچ اقدامی برای انتخاب خودروی مورد نظر خود انجام ندهند اولویت اعلامی این افراد حذف می‌شود و در مرحله جدید ثبت نام که برای عموم مردم فراهم می‌شود باید مشابه سایر افراد و براساس شرایط اعلامی اقدام کنند.
منبع: همشهری آنلاین

ارسال نظر