۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۵
مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی خبر داد:
به کارگیری یک هزار و ۷۰۰ دستگاه امداد خودرو کانون در ایام نوروز ۱۴۰۳
مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در نشست ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از به کارگیری یک هزار و ۷۰۰ دستگاه وسیله نقلیه امدادی در امداد خودرو کانون در ایام نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.
کد خبر: ۱۹۳۸

به گزارش کارنا، شصتمین نشست ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر روز شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ با حضور عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، معاونان و مدیران وزارتخانه‌ها و سازمان‌های عضو ستاد ومحمدحسین صوفی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، برگزار شد.

طی این نشست نمایندگان دستگاه‌های عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر به تشریح مهمترین برنامه‌های دستگاه‌های خود برای ایام نوروز ۱۴۰۳ و ماه مبارک رمضان پرداختند.

محمدحسین صوفی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با بیان اینکه سامانه ۰۹۶۲۹ در ایام نوروز فعال‌تر از هر زمان دیگری خواهد بود، گفت: این سامانه به صورت دو زبانه شامل فارسی و انگلیسی تمامی اطلاعات مورد نیاز مربوط به راه‌ها، هواشناسی، اسکان، مراکز خدمات بین راهی و پذیرایی را به گردشگران ارائه می‌کند.

او افزود: علاوه بر ارائه اطلاعات گردشگری به متقاضیان در تمامی ایام نوروز و همه ساعات شبانه روز، مسافران و گردشگران نوروزی می‌توانند شکایات، نظرات و تقدیر‌های خود از خاطره سازان سفر را اعلام کنند تا کارشناسان سامانه ملی سفر در اسرع وقت به موضوع مورد نظر آن‌ها رسیدگی کنند.

صوفی در ادامه در خصوص ارائه خدمات امدادی از سوی ناوگان امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اظهار داشت: در ایام نوروز و رمضان در سراسر کشور یک هزار و ۷۰۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت امدادی به ارائه خدمات به مسافران در تمامی محور‌های مواصلاتی کشور می‌پردازند.

مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی همچنین اظهار داشت: در صورت همکاری و همراهی دستگاه‌های مسئول در ورودی شهر‌ها و استان‌های کشور با اخذ مجوز، کانکس‌های امداد خودرو برای ارائه خدمات مفیدتر به گردشگران از سوی نمایندگان استانی این کانون نصب خواهدشد.

صوفی یادآور شد: شماره تلفن‌های سراسری ۰۹۶۲۹ و ۱۴۲۳ در تمامی کشور و تلفن ۰۲۱۶۴۲۳ در استان تهران آماده پاسخگویی و دریافت پیام‌های امدادخواهی مسافران و گردشگران در نوروز ۱۴۰۳ است.

او خاطر نشان کرد: سامانه سراسری ۱۴۲۳ با اتصال به کارشناسان حاضر در شهرستان‌ها و مراکز استان ها، در اسرع وقت امدادرسانان رابه محل مورد نظر در استان‌های مختلف کشور اعزام می‌کند.

مسافران نوروزی می‌توانند در هر ساعتی از شبانه روز و در هر یک از جاده‌ها و محور‌های مواصلاتی کشور از طریق شماره تلفن‌های ۰۹۶۲۹، ۱۴۲۳ و ۰۲۱۶۴۲۳ درخواست‌های امدادی خود را در صورت بروزهرگونه مشکل با امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران در میان بگذارند و از سرویس‌های به هنگام و متنوع این کانون استفاده کنند.
منبع: تیتر کوتاه

ارسال نظر