۰۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۷
افزایش ۱.۴۳ درصدی تردد خودرو‌ها استان بوشهر
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر با اشاره به تردد ۵ میلیون و ۸۴۰ هزار خودرو در محور‌های مواصلاتی استان بوشهر گفت: تعداد تردد خودرو‌ها در جاده‌ای استان از ۲۵ اسفند تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱.۴۳ درصد افزایش یافته است.
کد خبر: ۲۴۰۸

به گزارش کارنا، عبدالکریم اخترشناس صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به صدور اطلاعیه در پرهیز از سفر‌های غیرضروری در جاده‌های بوشهر اظهار داشت: مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر از مردم خواست از تردد غیرضروری در محور‌های استان پرهیز کنند.

وی با اشاره به ورود سامانه بارشی به استان بوشهر گفت: با توجه به پیش‌بینی تشدید بارش و احتمالاً سیلاب در برخی نقاط استان یا برخورد صاعقه در محور‌های روستایی و کوهستانی، از تردد‌های غیر ضروری اجتناب شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر با بیان اینکه اکنون همه محور‌های مواصلاتی استان باز و تردد در آن به‌صورت روان جریان دارد افزود: تلفن ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به سوال‌های کاربران جاده‌ای است، ضمن اینکه هموطنان می‌توانند با مراجعه به سایت www.۱۴۱.ir یا نرم‌افزار موبایلی ۱۴۱ از آخرین وضعیت محور‌های مواصلاتی و سایر خدمات جاده‌ای مطلع شوند.

اخترشناس درباره آخرین آمار تردد‌های جاده‌ای درون استان در طرح نوروزی هم بیان کرد: از ۲۵ اسفند و همزمان با طرح نوروزی تا ۴ فروردین، سامانه‌های ترددشمار بیش از ۵ میلیون و ۸۴۰ تردد خودرو در جاده‌های درون استان ثبت کردند که نسبت به سال قبل ۱.۴۳ درصد افزایش داشته است.

وی درباره تردد‌های ورودی و خروجی استان هم خاطرنشان کرد: از ابتدای طرح نوروزی تا روز گذشته ۴۶۹ هزار خودرو وارد استان شده و ۴۲۸ هزار خودرو نیز خارج شده است.
منبع: تسنیم

ارسال نظر