۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۱
جدیدترین مدل پورشه کاین معرفی شد + قیمت
مدل ۲۰۲۵ خودرو پورشه کاین GTS با فناوری‌های پیشرفته و قدرت بیشتر معرفی شد.
کد خبر: ۲۹۹۵

به گزارش کارنا، پورشه یکی از برند‌های معتبر و محبوب در صنعت خودروسازی است که برای طراحی و تولید خودرو‌های لوکس و عملکرد بالا شناخته می‌شود. خودرو‌های پورشه با طراحی زیبا، تکنولوژی پیشرفته و عملکرد قدرتمند، توانسته‌اند جایگاه ویژه‌ای در بازار خودرو‌های لوکس جهانی به دست آورند.

پورشه از مدل ۲۰۲۵ کاین GTS با قدرت بیشتر رونمایی کرد. موتور V ۸ تویین توربو این کراس‌اوور اکنون ۴۰ اسب بخار و ۴۰ نیوتن‌متر گشتاور بیشتر تولید می‌کند.

پورشه کاین GTS مدل ۲۰۲۵ با ۴۹۳ اسب بخار قدرت و ۶۶۰ نیوتن‌متر گشتاور، تنها به ۴٫۲ ثانیه زمان نیاز دارد تا از حالت سکون به سرعت ۹۶ کیلومتر‌برساعت برسد. کاین GTS می‌تواند به نهایت سرعت ۲۷۵ کیلومتر‌برساعت دست یابد.

نیروی عظیم کاین GTS از طریق گیربکس هشت سرعته‌ی خودکار به هر چهار چرخ هدایت می‌شود. این گیربکس در حالت اسپرت یا اسپرت پلاس، دنده را سریع‌تر تعویض می‌کند. تیپ GTS، هم برای کاین معمولی هم کاین کوپه ارائه می‌شود.

مهندسان پورشه سیستم تعلیق کاین GTS را تغییر داده‌اند. یاتاقان‌های محور جلو از مدل توربو GT برای فرمان مستقیم‌تر برگرفته شده است. تنظیمات جدید کمک‌فنر‌های بادی باعث می‌شوند ارتفاع خودرو ۱۰ میلی‌متر در مقایسه با تیپ‌های ارزان‌تر پورشه کاین پایین‌تر باشد.

کاین GTS مشابه کاین توربو GT از مدار خنک‌کننده‌ی آب جداگانه برای سیستم AWD بهره می‌برد. خودرو جدید پورشه به‌صورت سفارشی به اسپویلر تطبیقی در عقب و اگزوز‌های نصب‌شده در وسط مجهز است. پورشه سه آپشن اختیاری را ارائه می‌کند که هرکدام می‌توانند تا ۲۴ کیلوگرم وزن خودرو را کم کنند.

تغییرات ظاهری کاین GTS شامل ورودی‌های هوای بزرگ‌تر در جلو، کالیپر‌های ترمز قرمز و چراغ‌های جلو و عقب جدید می‌شود. مدل جدید کاین GTS در قسمت تاق چرخ‌ها و اطراف شیشه‌ها از عناصر مشکی براق بهره می‌برد.

رینگ‌های ۲۱ اینچی جدید تغییرات ظاهری کاین GTS را تکمیل می‌کنند. در داخل کابین پورشه از پارچه‌ی مخصوصی به‌نام Race Tex برای پنل در‌ها و وسط صندلی‌ها و دور فرمان استفاده شده است.

قیمت خودرو جدید کاین GTS از ۱۲۶٬۸۹۵ دلار شروع می‌شود. کاین GTS کوپه ۱۳۱٬۴۹۵ دلار قیمت دارد. تحویل خودرو به مشتریان در پاییز ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد.
منبع: تیتر کوتاه

ارسال نظر