۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۲
خودروی جدید لندروور برای عاشقان آفرود ساخته شده است /عکس
لندروور دیفندر Octa به‌عنوان قدرتمندترین نسخه این مدل معرفی شد. این SUV جدید به‌جز افزایش در قدرت، مجهز به یک سیستم تعلیق اصلاح‌شده است که نهایت قدرت آفرودی لندروور را به اجرا بگذارد.
کد خبر: ۴۵۹۸

به گزارش کارنا، قدرتمندترین لندروور دیفندر به نام Octa، دارای شاسی ۶ D Dynamics این شرکت است که پیچ‌وخم بدنه را حذف می‌کند و در عین حال اتصال سیستم تعلیق را برای بهترین عملکرد خارج از جاده به حداکثر می‌رساند. این خودرو ۱٫۱ اینچ بالاتر و ۲٫۷ اینچی عریض‌تر از نسخه استاندارد دیفندر قرار دارد و بازو‌های متقاطع بلندتر و قوی‌تر و دمپر‌های فعال منحصربه‌فرد دارد. قدرت ترمز گیری از ترمز‌های ۱۵.۷ اینچی جلو با کالیپر‌های شش پیستونه برمبو حاصل می‌شود.

خودروی جدید لندروور برای عاشقان آفرود ساخته شده است /عکس

لندروور ادعا می‌کند که Octa می‌تواند در ۳٫۸ ثانیه به سرعت صد کیلومتر بر ساعت برسد. حداکثر سرعت آن به ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده است. لاستیک‌های سی و سه اینچی گودیر Advance All-Terrain که به‌طور خاص برای Octa ساخته شده‌اند، در زیر قوس عضلانی چرخ‌ها قرار دارند. سپر‌های بازطراحی شده زوایای ورود و خروج دیفندر را بهبود می‌بخشند. طراحی جدید جلوپنجره جریان هوا را در زیر کاپوت افزایش می‌دهد.

خودروی جدید لندروور برای عاشقان آفرود ساخته شده است /عکسدر داخل، دیفندر Octa دارای صندلی‌های پرفورمنس جدید با پشتیبانی بیشتر و تکیه‌گاه‌های سر یکپارچه است. این شرکت فناوری صوتی Body and Soul Seat خود را برای اولین بار در دیفندر ارائه می‌کند.


تریم ویژه‌ای از Octa که تنها در سال اول تولید در دسترس است، دارای جزئیات فیبر کربنی برای حروف کاپوت، ورودی هوا، پشتی صندلی‌های جلو و تزئینات کنسول وسط است. این خودرو همچنین با رینگ‌های آلیاژی ۲۰ اینچی و تایر‌های پیشرفته All-Terrain عرضه می‌شود.

خودروی جدید لندروور برای عاشقان آفرود ساخته شده است /عکسدیفندر Octa که نام خود را از شکل هشت‌وجهی الماس گرفته است، اولین نمایش عمومی خود را هفته آینده در جشنواره سرعت گودوود ۲۰۲۴ از ۱۱ تا ۱۴ جولای انجام خواهد داد. قیمت اولیه آن از ۱۵۲ هزار دلار (معادل ۹ میلیارد و ۲۷۵ میلیون تومان) آغاز خواهد شد. دیفندر Octa ادیشن وان نیز ۱۶۷۸۰۰ دلار معادل ۱۰ میلیارد و ۲۳۵ میلیون تومان قیمت دارد.

خودروی جدید لندروور برای عاشقان آفرود ساخته شده است /عکس

منبع:خبر آنلاین

ارسال نظر