۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۶
خودروی بد شانس بازار ایران فیس لیفت شد + عکس
کیا سول، خودرویی که اغلب نادیده گرفته می‌شود، با یک نسخه ویژه و کاملاً جدید وارد سال ۲۰۲۵ می‌شود. تغییرات این نسخه بیشتر مرتبط با ظاهر و امکانات آن است. نسل اول این خودرو نیز در بازار ایران حضور داشت که با استقبال بسیار ضعیفی مواجه شد.
کد خبر: ۴۷۹۴

به گزارش کارنا، نسخه ویژه کیا سول ۲۰۲۵ با بدنه دو رنگ و رینگ‌های آلیاژی ۱۸ اینچی منحصر به فرد به بازار عرضه می‌شود؛ بنابراین چیز زیادی برای هیجان زده شدن وجود ندارد. ارتقاء در نظر گرفته شده به داخل هم سرایت می‌کند؛ سیستم صوتی ممتاز هارمن کاردن و صندلی‌های چرمی پارچه‌ای در این نسخه وجود دارند.
خودروی بد شانس بازار ایران فیس لیفت شد + عکس
به نظر نمی‌رسد تغییر دیگری وجود داشته باشد، اما با این حال قیمت‌ها ۱۰۰ دلار افزایش یافته است. در نتیجه قیمت سول ۲۰۲۵از ۲۰۲۹۰ دلار (معادل یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان) شروع می‌شود که نسبت به قیمت پایه ۲۰۱۹۰ دلاری سال گذشته، افزایش اندکی دارد.
خودروی بد شانس بازار ایران فیس لیفت شد + عکس
از نظر امکانات، تریم ابتدایی LX بسیار ضعیف است، چرا که دارای رینگ‌های فولادی ۱۶ اینچی، سیستم نورپردازی معمولی، فرمان پلی‌اورتان و آفتاب‌گیر‌هایی است که فاقد روشنایی هستند. با این حال، خریداران می‌توانند سیستم تهویه مطبوع و سیستم اطلاعات سرگرمی ۸ اینچی را سفارش دهند.
خودروی بد شانس بازار ایران فیس لیفت شد + عکس
کیا سول با وجود اقتصادی بودن، با مجموعه‌ای از سیستم‌های کمک راننده از جمله پیشگیری از برخورد از جلو، دستیار حفظ خودرو بین خطوط و هشدار خروج از خط عرضه می‌شود. صرف نظر از اینکه کدام تریم را انتخاب می‌کنید، همه سول‌ها از یک موتور ۲٫۰ لیتری چهار سیلندر بهره می‌برند که ۱۴۷ اسب بخار قدرت و ۱۷۹ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. این موتور به یک گیربکس متغیر هوشمند متصل است که نیرو را منحصراً به چرخ‌های جلو می‌فرستد.
منبع: خبر آنلاین

ارسال نظر